To oczywiście nie jest nic przyjemnego, gdy się słyszy, że Twój lot właśnie został opóźniony lub odwołany. Tylko w UE co dziesiąty podróżnik doświadczył zakłóceń lotów, które stanowią 3 mld euro długu linii lotniczych wobec pasażerów. Zdaniem SKYCOP dzień może być jednak trochę przyjemniejszy, jeśli utkniesz na jednym z 5 najbardziej imponujących lotnisk na całym świecie.

Na liście lotnisk sporządzonej przez specjalistów z SKYCOP, międzynarodowej firmy walczącej z liniami lotniczymi o prawa pasażerów, każdy znajdzie coś przyjemnego – od basenów po muzea i zjeżdżalnie.

  1. Międzynarodowy Port Lotniczy Monachium

Chociaż nie polecamy topienia swoich smutków w napojach alkoholowych, jest to miejsce, aby spróbować jednych z najlepszych piw na świecie. W bawarskiej piwiarni z widocznym dla każdego przechodnia browarem można zaspokoić swoje pragnienie i zwykłą ciekawość 24/7. Nie jesteś piwoszem? Sprawdź niesamowite rozwiązania architektoniczne supernowoczesnego Terminalu 2, obejrzyj z lotu ptaka pracę lotniska lub zabytkowe samoloty – to wszystko tutaj!

  1. Międzynarodowy Port Lotniczy w Vancouver

Zapierająca dech w piersi przyroda Kanady – tego na pewno nie można ominąć, dlatego władze lotniska zatroszczyły się, żeby każdy mógł spojrzeć przez panoramiczne okna, z których roztacza się wspaniały widok na ocean, góry i łąki. Cztery SPA (tak, cztery) i ogromne akwarium zamieszkiwane przez 31 000 ryb pomoże usunąć Twój stres spowodowany przez nadużycia linii lotniczych.

flight-compensation-company
  1. Międzynarodowy Port Lotniczy Londyn Heathrow

Będąc jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk na świecie Heathrow jest także miejscem dla najbardziej różnorodnej aktywności. Dla fashionistek – ponad 50 najbardziej znanych marek, dla miłośników sztuki – wystawa brytyjskich rzeźbiarzy, malarzy i fotografów. Ponad 40 mln euro inwestycji jeszcze przed nami – będzie więcej!

  1. Międzynarodowe Lotnisko w Hongkongu

Leżące na wyspie lotnisko jest czystym przykładem azjatyckiej precyzji – wszystko działa jak w zegarku i atrakcje czekają w kolejce, aby zapewnić Tobie rozrywkę. Kino IMAX, symulator gry w golfa, lotnicze Expo, a także wspólne wydarzenia kulturalne sprawiają, że jest to niesamowite miejsce pobytu, gdy przewoźnik zdecyduje się zagrać na Twoich nerwach.

  1. Międzynarodowy Port Lotniczy Singapur-Changi

SKYCOP bez wątpienia zostawił najlepsze na koniec – port lotniczy w Singapurze jest miejscem mieszczącym ponad 350 sklepów, kin, pięć ogrodów (w jednym z których jest 1000 żywych motyli), 9-metrowy wodospad (jest się czym pochwalić), basen na dachu itp. Brzmi to raczej jak spacer, a nie tragedia, prawda?

Jeśli przewoźnik zostawił Cię w jednym z tych miejsc – jesteś w dobrych rękach. Wypełnij wniosek o zwrot na www.skycop.com, usiądź i odpoczywaj – jesteś prawdopodobnie uprawniony do 600 euro odszkodowania.

Następny wpis

‘Bomb cyclone’ hits East Coast, leaving thousands of U.S. flights cancelled